Scotty The AI Prognozy: Jaka Będzie Cena w Latach 2024-2030 (2024)

W świecie kryptowalut niepewność i wahania cen są na porządku dziennym, przez co znalezienie projektu z prawdziwym potencjałem wzrostu jest jak poszukiwanie złota w nurcie rzeki.

W tym kontekście jedną z nielicznych, obiecujących propozycji może okazać Scotty the AI — inicjatywa, która zainteresuje zarówno weteranów, jak i nowicjuszy rynku cyfrowych walut.

Mimo że projekt wciąż znajduje się na wczesnym etapie przedsprzedaży, jego twórcy zdołali już zgromadzić ponad 500 tys. $ (1), co świadczy o znaczącym potencjale wzrostu.

W naszym przewodniku po prognozach cenowych dla Scotty the AI przedstawimy kluczowe czynniki, które mogą wpłynąć na przyszłą wartość projektu. Dzięki temu poznasz odpowiedzi na pytania:

 • Czy token jest wart inwestycji?
 • Jakie zagrożenia mogą na niego czyhać?
 • Jakie okazje stają przed nim otworem?

Poza tym sprawdzamy, gdzie i jak można nabyć tokeny Scotty the AI.

Kup Scotty AI

Prognoza ceny $SCOTTY: krótkie podsumowanie

 • W 2024 roku prawdopodobnie zaobserwujemy wahania ceny tokena $SCOTTY w przedziale od 0,005 $ do 0,007 $. Jednak potencjalny wzrost wolumenu handlowego wynikający z dostępności tokena na giełdach scentralizowanych (CEX) i zdecentralizowanych (DEX) może skutkować zwyżką kursu nawet do poziomu 0,01 $.
 • Do końca 2025 roku rozwój innowacyjnych funkcji, takich jak Scotty Swap i Scotty Chat, prawdopodobnie przyczyni się do zwiększenia wartości tokena $SCOTTY. Szczególnie po pojawieniu się na platformach Uniswap, CoinGecko i CoinMarketCap, cena kryptowaluty może wynieść od 0,009 $ do 0,012 $.
 • Perspektywa długoterminowa, sięgająca do 2030 roku, rysuje się obiecująco dla $SCOTTY. Biorąc pod uwagę ograniczoną podaż tokenów oraz postępy w rozwoju technologii projektu, cena może nawet osiągnąć poziom 0,1 $.

Czym jest Scotty the AI?

Scotty the AI jest nowatorskim projektem, który stawia sobie za cel połączenie technologii blockchain z zaawansowanymi rozwiązaniami sztucznej inteligencji, aby wzmocnić bezpieczeństwo w świecie kryptowalut.

Korzysta z najnowocześniejszych możliwości AI do przetwarzania danych i wykrywania luk w zabezpieczeniach blockchaina.

Ponadto wykorzystuje błyskawiczną zręczność i intuicję swojej technologii, aby identyfikować słabe punkty w zaporach ogniowych (firewallach), oraz algorytmy do wykrywania oszustw oparte na sztucznej inteligencji.

Scotty The AI Prognozy: Jaka Będzie Cena w Latach 2024-2030 (1)

Głównym celem projektu jest ugruntowanie pozycji Scotty the AI jako zaufanego eksperta ds. bezpieczeństwa w świecie krypto. Ponadto inicjatywa ma na celu rozwój zaangażowania społeczności, co odzwierciedla się w silnym ukierunkowaniu na użytkowników.

Twórcy projektu zrezygnowali z udziału w puli tokenów na rzecz inwestorów, co świadczy o priorytetowym traktowaniu potrzeb społeczności. Co więcej, posiadacze $SCOTTY mają możliwość głosowania nad zmianami w ekosystemie projektu.

Równie ważna jest ograniczona podaż tokenów ustalona na poziomie 1 734 567 890, z czego 520 370 367 sztuk trafiło przedsprzedaży.

Natomiast dzięki mechanizmowi stakingu inwestorzy mogą pasywnie zarabiać już podczas przedsprzedaży, co dodatkowo podkreśla atrakcyjność projektu. Nagrody z tego tytułu będzie można odebrać 7 dni po zakończeniu wstępnej oferty.

Kup Scotty AI

Aktualna cena i etap przedsprzedaży

Rozwój projektu Scotty the AI odbywa się w trzech etapach. Obecnie trwa pierwszy z nich, którego głównym elementem jest faza przedsprzedaży.

Scotty The AI Prognozy: Jaka Będzie Cena w Latach 2024-2030 (2)

W aktualnej, 5. rundzie oferty cena jednego tokena $SCOTTY wynosi 0,00555 $. Warto jednak zaznaczyć, że (zgodnie z założeniami przedsprzedaży) wartość ta wzrasta wraz z kolejnymi etapami.

Co istotne, Scotty the AI zdołało zgromadzić ponad 500 000 $ w ciągu zaledwie kilku dni od startu oferty, co świadczy o dużym zainteresowaniu ze strony inwestorów.

Druga faza rozwoju projektu przyniesie kolejne emocjonujące wydarzenia. Token $SCOTTY zostanie bowiem wprowadzony na giełdy kryptowalut, takie jak Uniswap i Bitmart, co automatycznie przełoży się na wzrost jego wartości.

Na potrzeby notowań giełdowych przeznaczono 173 456 789 sztuk $SCOTTY.

Natomiast ostatnia faza rozwoju otworzy nowy rozdział dla Scotty the AI. Wynika to z faktu, że twórcy projektu planują wówczas uruchomić własny blockchain, który będzie zarządzany przez społeczność.

Tak ambitne przedsięwzięcie podkreśla innowacyjność i zaangażowanie deweloperów w budowę bezpiecznej i zdecentralizowanej przyszłości.

Poznaj inne kryptowaluty w przedsprzedaży.

Potencjalne maksima i minima ceny $SCOTTY

RokPotencjalne minimaŚredniaPotencjalne maksima
20240,005 $0,007 $0,01 $
20250,009 $0,012 $0,015 $
20300,06 $0,08 $0,1 $

Scotty the AI — prognozy cen na 2024 r.

Scotty The AI Prognozy: Jaka Będzie Cena w Latach 2024-2030 (3)Rok 2024 może okazać się wyjątkowo korzystny dla inwestorów Scotty the AI, co wynika z kilku kluczowych przesłanek.

Przede wszystkim planowane uruchomienie projektu przypada na 1 czerwca 2024 roku, co samo w sobie jest potencjalną obietnicą wzrostu wartości tokenów.

Co więcej, kwiecień 2024 roku wiąże się z kolejnym halvingiem bitcoina. (2) Jest to wydarzenie, które zwykle wpływa na wartość całego rynku kryptowalut, w tym meme coinów.

Doświadczenia z przeszłości pokazują, że byczy rajd bitcoina często przekłada się na wzrost wartości altcoinów. W tym kontekście również $SCOTTY może skorzystać na zwiększonym zainteresowaniu inwestorów.

Tym bardziej, że po uruchomieniu projektu tokeny zostaną wprowadzone na znane giełdy zdecentralizowane i scentralizowane, takie jak Uniswap i Bitmart. Spodziewany wzrost wolumenu handlowego prawdopodobnie poskutkuje aprecjacją ceny $SCOTTY.

Sukces innych projektów wykorzystujących AI również może pozytywnie wpłynąć na Scotty the AI.

Wszechstronność sztucznej inteligencji sprawia, że coraz więcej nowych monet decyduje się na wykorzystanie tej technologii. Zaś inwestorzy chętnie dywersyfikują swoje portfolia za pomocą tego typu projektów.

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, prognozujemy, że średnia cena tokena $SCOTTY w 2024 roku osiągnie poziom 0,007 $, z potencjalnym maksimum na poziomie 0,01 $.

Scotty the AI — prognozy cen na 2025 r.

Scotty The AI Prognozy: Jaka Będzie Cena w Latach 2024-2030 (4)W roku 2025 twórcy Scotty the AI planują wprowadzenie dwóch kluczowych funkcjonalności, które mogą znacząco wpłynąć na wartość ich tokena.

Mowa tu o Scotty Swap i Scotty Chat.

 • Scotty Swap to platforma, która umożliwi użytkownikom wymianę tokenów $SCOTTY na inne tokeny z ekosystemu DeFi.
 • Z kolei Scotty Chat to chatbot napędzanego przez AI. Ma on za zadanie dostarczać użytkownikom pogłębionego wglądu w rynek. Chatbot będzie wykorzystywał mechanizmy AI, takie jak przetwarzanie języka naturalnego, aby naśladować ludzkie zachowania.

Wdrożenie powyższych narzędzi może przyczynić się do wzrostu popytu na tokeny $SCOTTY, co z kolei zwiększyłoby ich wartość.

Ponadto twórcy projektu mają nadzieję, że do 2025 roku liczba posiadaczy tokenów przekroczy 10 000. Planują również notowanie $SCOTTY na platformach takich jak Uniswap, CoinGecko i CoinMarketCap, co przyczyni się do wzrostu wiarygodności, widoczności i dostępności projektu.

Wszystko to może sprawić, że cena tokena $SCOTTY znajdzie się w przedziale od 0,009 $ do 0,012 $.

Warto jednak pamiętać, że sukces projektu, a co za tym idzie — cena tokena — będzie w dużym stopniu zależeć od zaangażowania społeczności. Scotty the AI to inicjatywa nastawiona na członków jej wspólnoty. Twórcy planują nawet uruchomienie blockchaina skoncentrowanego na użytkownikach.

Dlatego to właśnie społeczność będzie kształtowała przyszłość projektu, co dodatkowo podkreśla unikalność i innowacyjność Scotty the AI.

Scotty the AI — prognozy cen na 2030 r.

Scotty The AI Prognozy: Jaka Będzie Cena w Latach 2024-2030 (5)Przewidywanie ceny Scotty the AI na rok 2030 stanowi wyzwanie, ponieważ mówimy o projekcie, który wciąż znajduje się na etapie przedsprzedaży.

Jednak mimo to istnieje przesłanka sugerująca, że do 2030 roku cena tokena $SCOTTY może osiągnąć poziom 0,1 $. Kluczowym czynnikiem jest tutaj ograniczona liczba tokenów.

$SCOTTY charakteryzuje się bowiem stałą, maksymalną podażą ustaloną na poziomie 1,7 mld sztuk, co oznacza, że gdy tokeny się rozejdą, nie będą już więcej emitowane.

Ograniczona podaż prowadzi do zwiększenia popytu, a co za tym idzie — wzrostu wartości. Najlepszym przykładem ilustrującym tę zasadę jest bitcoin, który również charakteryzuje się ograniczoną liczbą monet.

Ponadto możliwość stakingu tokenów $SCOTTY daje inwestorom szansę generowania wysokich zwrotów w długim terminie. Zaś rozwój Web 3.0 i postępy technologiczne, szczególnie w sektorze AI, zwiększają liczbę osób zainteresowanych projektami opartymi na sztucznej inteligencji.

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, przewidujemy, że w 2030 roku cena tokena $SCOTTY może wahać się między 0,06 $ a 0,08 $, przy czym potencjalne maksimum wynosi 0,1 $.

Poznaj też prognozy dla Smog i prognozy dla Sponge V2.

Co napędza cenę $SCOTTY?

Rynek kryptowalut jest dynamiczny i nieprzewidywalny. Jednak pewne czynniki mogą znacząco wpłynąć na wartość tokenów takich jak $SCOTTY.

Oto one:

Wyniki przedsprzedażyNotowania giełdowePrzypadki użycia

Wyniki przedsprzedaży

Scotty The AI Prognozy: Jaka Będzie Cena w Latach 2024-2030 (6)Sukces przedsprzedaży jest często interpretowany jako wyraźny sygnał zainteresowania społeczności kryptowalutowej danym projektem.

Przykładem może być kampania przedsprzedażowa Wall Street Memes z 2023 roku, która zakończyła się ogromnym sukcesem, gromadząc ponad 25 mln $. (3)

Z kolei Scotty the AI zdołało już zebrać ponad 500 000 $. Jest to silny wskaźnik, że projekt posiada duży potencjał wzrostu i cieszy się zainteresowaniem inwestorów.

Notowania giełdowe

Scotty The AI Prognozy: Jaka Będzie Cena w Latach 2024-2030 (7)Liczba tokenów $SCOTTY przeznaczonych na notowania giełdowe wynosi 173 456 789 z całkowitej puli 1 734 567 890.

Zgodnie z białą księgą projektu (4), token zostanie wprowadzony zarówno na giełdy zdecentralizowane, jak i scentralizowane, w tym na Uniswap, CoinGecko, CoinMarketCap i Bitmart.

Dostępność na wymienionych platformach zwiększy wolumen handlu tokenem, co naturalnie przyczyni się do potencjalnego wzrostu jego wartości.

Przypadki użycia

Scotty The AI Prognozy: Jaka Będzie Cena w Latach 2024-2030 (8)Wartość projektu kryptowalutowego zależy również od jego zastosowań.

Zaś główne funkcje Scotty the AI, takie jak Scotty Swap i Scotty Chat, wykorzystują sztuczną inteligencję do ułatwienia handlu, co może przyciągnąć inwestorów zainteresowanych dywersyfikacją swojego portfolio.

Poza tym $SCOTTY może być stakowane w zamian za nagrody. Co więcej, posiadacze użyją kryptowaluty jako tokena zarządzania, czyli skorzystają ze swojego prawa głosu w ekosystemie Scotty the AI.

Oprócz tego twórcy projektu planują uruchomienie własnego, zorientowanego na użytkownika blockchaina. Może on przyciągnąć nowych inwestorów, dodatkowo zwiększając wartość tokena.

Kup Scotty AI

Dlaczego warto zainwestować w $SCOTTY?

Inwestycja w $SCOTTY może okazać się atrakcyjną opcją dla osób poszukujących długoterminowych zysków, co wynika kilku kluczowych czynników.

Przede wszystkim projekt Scotty the AI oferuje możliwość stakowania tokenów, co wiąże się z atrakcyjnym systemem nagród. Premie za staking są bowiem rozdzielane z częstotliwością 82,5 za każdy blok Ethereum, co na ten moment może przynieść nawet 231% szacowanych zysków w skali roku.

Co więcej, wszystkie tokeny zestakowane w trakcie fazy przedsprzedażowej będą dostępne do wypłaty 7 dni po oficjalnym uruchomieniu projektu.

Scotty The AI Prognozy: Jaka Będzie Cena w Latach 2024-2030 (9)

Twórcy zdecydowali się przeznaczyć aż 346 913 578 tokenów na nagrody ze stakingu. Jednocześnie zrezygnowali ze swojego udziału w puli tokenów, aby przyczynić się do stworzenia projektu kierowanego przez społeczność.

Inwestorzy długoterminowi mają również unikalną możliwość zakupu tokenów $SCOTTY po obniżonej cenie przedsprzedażowej, która aktualnie wynosi 0,00555 $.

Dzięki temu nie tylko wcześnie wejdą w projekt o dużym potencjale wzrostu, ale także wezmą aktywny udział w kształtowaniu przyszłości Scotty the AI.

Z jednej strony może to przynieść znaczące korzyści finansowe, zaś z drugiej umożliwia uczestniczenie w innowacyjnym przedsięwzięciu na styku technologii blockchain i sztucznej inteligencji.

Gdzie kupić tokeny Scotty the AI?

Zakup tokenów Scotty the AI jest prosty i intuicyjny, a cały proces rozpoczyna się od wizyty na oficjalnej stronie internetowej projektu.

Oto, jak krok po kroku można nabyć $SCOTTY:

 • Podłączenie portfela kryptowalutowego — Najpierw połącz portfel kryptowalut ze stroną internetową Scotty the AI. Jest ona kompatybilna z portfelami obsługującymi tokeny ERC-20, takimi jak MetaMask, Wallet Connect czy Best Wallet. Dzięki temu masz swobodę wyboru narzędzia, które najlepiej odpowiada twoim potrzebom.
 • Wybór metody płatności — Scotty the AI oferuje elastyczność w zakupie tokenów, umożliwiając transakcje zarówno za pomocą karty bankowej, jak i popularnych kryptowalut (ETH, USDT, BNB czy MATIC). Wybierz najbardziej dogodną dla siebie opcję płatności.
 • Złożenie zamówienia — Na koniec określ liczbę tokenów, którą chcesz kupić. Po jej wprowadzeniu wystarczy kliknąć przycisk “Buy now”, aby potwierdzić transakcję. Jednak zanim to zrobisz, upewnij się, że w twoim portfelu znajdują się wystarczające środki, również na pokrycie opłat transakcyjnych (gas fees).

Przeczytaj też naszą szczegółową instrukcję, jak kupić Scotty the AI.

Podsumowanie

Scotty the AI wydaje się obiecującym projektem, którego tokeny mogą osiągnąć wartość 0,1 $ do końca 2030 roku. Jednak sukces inicjatywy w dużej mierze zależy od zaangażowania społeczności.

Aktualnie jest ono imponujące, czego dowodzi fakt zebrania ponad 500 000 $ w krótkim czasie.

Na wzrost popytu na tokeny $SCOTTY może też wpłynąć ich ograniczona podaż, ustalona na poziomie 1,7 mld.

Dodatkowo twórcy Scotty the AI planują uruchomienie własnego, zorientowanego na społeczność blockchaina, co może przyczynić się do dalszego wzrostu liczby użytkowników i zwiększenia zainteresowania projektem.

Wszystkie te elementy tworzą razem solidną podstawę dla potencjalnego wzrostu wartości $SCOTTY, czyniąc token intrygującą opcją dla inwestorów zainteresowanych kryptowalutami z długoterminowym potencjałem.

Kup Scotty AI

FAQ

Scotty The AI Prognozy: Jaka Będzie Cena w Latach 2024-2030 (2024)

FAQs

What is the price prediction for Scotty AI in 2025? ›

Scotty The Ai Long-term Price Prediction
YearAverage Price (USD)Low Price (USD)
2025$0.02491$0.00003565
2026$0.03944$0.0001002
2027$0.05323$0.00003811
2028$0.06158$0.0001505
7 more rows

What is the Scotty AI prediction? ›

Based on the historical price movements of Scotty AI and the BTC halving cycles, the yearly low Scotty AI price prediction for 2025 is estimated at $ 0.003576. Meanwhile, the price of Scotty AI is predicted to reach as high as $ 0.016879 next year.

What is the price prediction for Scotty coin? ›

Considering these developments and the growing interest in AI-integrated blockchain platforms, a conservative price prediction for $SCOTTY by the end of 2025 could be around $0.08. This projection is based on the successful execution of the roadmap, market trends, and investor interest.

Will Scotty the AI be on Coinbase? ›

Scotty The Ai (SCOTTY) is not tradable on Coinbase.

What will AI stock price be in 2025? ›

ai's stock price in 2025. Opinions on C3. ai's future stock price are varied across different sources: According to Yahoo Finance, the median 12-month forecast for C3.ai is $115, with a high estimate of $166 and a low estimate of $572.

How much will Fetch AI be worth in 2030? ›

By 2030, Fetch. AI's price is expected to fluctuate between $60.0 to $120.0, with an average price of approximately $85.0.

How much is Scotty the AI coin worth? ›

Scotty The Ai Price Summaries

Scotty The Ai's price today is US$0.002751, with a 24-hour trading volume of $160,810.

What AI will look like in 2030? ›

Becoming “agentic” is the natural and inevitable end state for today's artificial intelligence. Cutting-edge AI systems in 2030 will not just generate output when prompted; they will get stuff done. In other words, “agents” will no longer be one intriguing subfield within AI research, as they are today.

Is Scotty AI legit or not? ›

🚨 Scotty AI is identified as a scam, similar to previous scams like BTC 20 and XP20. 🔍 The website and template used for Scotty AI resemble those of known scams, raising suspicion. 🖼️ Scotty AI's promotional material includes a narrative about a digital guardian, which is potentially misleading.

Where will Dogecoin be in 5 years? ›

Dogecoin (DOGE) Price Prediction 2030
YearPrice
2025$ 0.111944
2026$ 0.117542
2027$ 0.123419
2030$ 0.142872
1 more row

What is the price prediction for OG coin in 2030? ›

According to your price prediction input for OG Fan Token, the value of OG may increase by +5% and reach $ 3.82403 by 2030.

How to buy Scotty AI coin? ›

Where & How to Buy Scotty The Ai (SCOTTY) Guide
 1. Download a Trust Wallet Wallet. ...
 2. Set up your Trust Wallet. ...
 3. Buy ETH as Your Base Currency. ...
 4. Send ETH From Binance to Your Crypto Wallet. ...
 5. Choose a Decentralized Exchange (DEX) ...
 6. Connect Your Wallet. ...
 7. Trade Your ETH With the Coin You Want to Get.

How much is Scotty coin worth? ›

$0.0018

What does Scotty AI do? ›

With Scotty AI, you'll experience: ✅ Instant and personalized responses to all your applications and queries, 24/7, through voice and text ✅ Seamless integration across systems of records (ATS HCM, ERP, CMS, CRM), point-solution ISVs, websites, and collaboration channels (Teams, Slack,...)

Where to trade Scotty AI? ›

Scotty AI is trading on 3 cryptocurrency exchanges across 3 trading pairs. The most popular Scotty AI pair is SCOTTY/USDT on MEXC, where it has a trading volume of $ 265,949. You can trade Scotty AI with many fiat currencies including and many stablecoins such as USDT.

What are the predictions for AI in 2025? ›

AI-driven personalization is set to reach new heights by 2025. As algorithms become more sophisticated, they will seamlessly understand individual user preferences and behavior, leading to highly tailored experiences across various platforms.

What is the price prediction for artificial liquid intelligence in 2025? ›

The Alethea Artificial Liquid Intelligence price prediction for 2025 is currently between $ 0.012002 on the lower end and $ 0.05672 on the high end. Compared to today's price, Alethea Artificial Liquid Intelligence could gain 373.01% by 2025 if ALI reaches the upper price target.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Margart Wisoky

Last Updated:

Views: 6494

Rating: 4.8 / 5 (78 voted)

Reviews: 93% of readers found this page helpful

Author information

Name: Margart Wisoky

Birthday: 1993-05-13

Address: 2113 Abernathy Knoll, New Tamerafurt, CT 66893-2169

Phone: +25815234346805

Job: Central Developer

Hobby: Machining, Pottery, Rafting, Cosplaying, Jogging, Taekwondo, Scouting

Introduction: My name is Margart Wisoky, I am a gorgeous, shiny, successful, beautiful, adventurous, excited, pleasant person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.